Weronika Rosati

Weronika Rosati jest międzynarodową aktorką, która grała w filmach z największymi gwiazdami kina, takimi jak Al Pacino, Michael Douglas, Dustin Hoffman czy Sylvester Stallone i pracowała z wielkimi reżyserami jak Agnieszka Holland, Michael Mann czy David Lynch. Jej ostatni film "Śniegu już nigdy nie będzie" był w konkursie głównym na festiwalu w Wenecji 2020 i jest tegorocznym polskim kandydatem do Oscara. Rosati była laureatką wielu nagród m.in. Glamour, Plejada, Poli Negri i nominowana do takich nagród jak Złoty Orzeł i Złote Kaczki za najlepsze role kobiece. Weronika zyskała też ogromne uznanie za aktywizm i walkę publiczną z przemocą domową, założyła fundację, która ma wspierać ofiary. Jej Instagram jest sfokusowany na takich tematach jak: kino, sztuka, macierzyństwo, beauty, moda, akcje społeczne, podróże, zwierzęta, fitness i zdrowy tryb życia.

Rosati brała odział w dużych kampaniach marketingowych np: Pantene i Avon, a na Instagramie ma za sobą współpracę z wieloma prestiżowymi firmami jak Tous, Baby Born, Svarowski, Pinko czy Lexus. Jest regularnie od lat zapraszana na czerwone dywany w Hollywood i w Polsce. Zapraszana jest na słynny event oskarowy Eltona Johna, festiwale w Wenecji i Cannes, hollywoodzkie premiery i Złote Globy.

Weronika Rosati jest często na polskich okładkach takich magazynów, jak Elle, Gala, Viva i inne. Ma trzyletnią córeczkę, która jest jej całym światem i mieszka na co dzień pomiędzy Los Angeles i Warszawą.